Герметизація фісур (1 зуб)

dentistry
dentistry
Герметизація фісур - це ефективна процедура, яка проводиться з метою профілактики карієсу.

 • Показання до проведення процедури

  Найчастіше процедуру проводять захисту постійних зубів від карієсу в дітей віком. Найбільш уразливим місцем постійних дитячих зубів є фісури – невеликі борозенки, якими поцяткована жувальна поверхня зуба.

 • Процедура герметизації

  Процедура герметизації фісур передбачає ізолювання борозенок від зіткнення із зовнішнім простором і, отже, з їхньої захист від розмноження у яких хвороботворних бактерій. Для герметизації фісур використовуються такі матеріали: фісурні герметики, до складу яких входять в'язкі композитні смоли. Ці матеріали дуже міцні, не бояться води, міцно фіксуються та затримуються у фіссурних отворах.

 • Алгоритм проведення процедури

  Для початку лікар проводить ретельне чищення зубів, прибираючи зубні відкладення, після чого зубні борозенки та канавки заповнюються спеціальним розчином. Після покриття під впливом 40-45 секунд матеріал полімеризується під променями спеціальної лампи та фіксується у фісурних отворах. Герметизація фісур у дітей проводиться у такий же спосіб. Процедура дозволяє на 90% скоротити розвиток карієсу та забезпечує надійний захист на 5-8 років.

Герметизація фісур (1 зуб)

700 грн
 • Куди можна записатися:
 • where_to_voteвул. Григорія Сковороди, 31