Кольпоскопія

medication_liquid
medication_liquid
Процедура кольпоскопії передбачає огляд зовнішніх статевих органів, піхви та шийки матки під збільшенням за допомогою приладу кольпоскопа (збільшення у 4-40 разів).

 • Застосування кольпоскопії

  Ця процедура проводиться з метою діагностики змін слизової оболонки, які неможливо побачити неозброєним оком. Вона допомагає вчасно діагностувати доброякісні новоутворення та не допустити їх перетворення на злоякісні. Процедура безболісна.

 • Коли потрібна кольпоскопія:

  аномальні результати цитологічного дослідження; при плановій біопсії шийки матки; аналіз показав наявність вірусу папіломи людини (ВПЛ), наявність кондилом; за наявності ерозії або запальних процесів шийки матки; біль під час сексуального контакту з чоловіком; поліпи на геніталіях.

  Під час процедури оглядової (простий) кольпоскопії лікар може провести оцінку не лише слизової оболонки, а й кольору тканин, наявність та форму залоз, особливості судинного малюнка та характер можливих новоутворень. Для чіткішої діагностики лікар може провести додаткові проби (розширена кольпоскопія).

 • Розширена кольпоскопія

  Проба з 3%-ним розчином оцтової кислоти, яка наноситься ватним тампоном або спреєм на шийку матки. Можливе легке печіння у піхву під час процедури. Кислота дозволяє зробити тканини більш рельєфними, за рахунок видалення слизу та скорочення поверхневих судин. Патологічний епітелій поступово біліє і стає об'ємнішим, набуваючи форми виноградного грона. При цьому добре видно межу між циліндричним і плоским епітелієм. Саме на такому кордоні і розвиваються найчастіше злоякісні утворення.

  Проба Шиллера проводиться за допомогою йодовмісного розчину Люголя (за умови, що у вас немає реакції на йод). Плоский епітелій рівномірно забарвлюється в коричневий колір, тоді як патологічний забарвлюється слабо або взагалі не забарвлюється. Незабарвлені рівні зони епітелію називають йод-негативними ділянками.

Кольпоскопія

450 грн
 • Куди можна записатися:
 • where_to_voteвул. Григорія Сковороди, 31

У поліклініках "Мамин Дім" ви можете пройти процедуру кольпоскопії. Наші гінекологи не тільки проведуть гінекологічний огляд, а й дадуть відповіді на всі питання, що дадуть питання, дадуть рекомендації щодо профілактики гінекологічного захворювання, у разі потреби, призначать ефективне лікування.