Масаж у поліклініці

medication_liquid
medication_liquid
У поліклініках центру “Мамин Дім” є можливість проходження процедури масажу для дітей від народження.
Масаж — один із методів профілактики різних захворювань, відхилень у фізичному та психоемоційному розвитку дітей.

 • Масаж у поліклініці Мамин Дім:

  • затишна атмосфера
  • відсутність черг — сеанси проходять тільки по попередньому запису
  • кваліфіковані фахівці, які мають величезний досвід роботи навіть з найменшими пацієнтами

  Ви можете як запросити спеціаліста до себе додому, так і відвідати одну з наших поліклінік.

 • Навіщо дітям потрібен масаж?

  Масаж — це вплив на активні точки, які знаходяться на шкірі дитини. Він надає сприятливо діє на процес остаточного формування всіх органів і систем дитячого організму, допомагає малюку рости здоровим, правильно розвиватися, є профілактикою багатьох захворювань.

  Масаж допомагає дитині підвищувати опірність організму до різних інфекцій. Зокрема, робить менш сприйнятливими до ГРВІ, грипу, допомагає впоратися зі стресами, підвищеною збудливістю, нервовою напругою.

  Особливо важливий масаж для дітей першого року життя. Процедура масажу для немовляти передбачає також заняття на фітболі, різні гімнастичні вправи. Такий комплекс благотворно впливає на процеси травлення, є ефективним засобом профілактики різних порушень опорно-рухового апарату.
  Масаж важливий для формування центральної нервової системи дитини. Мануальна стимуляція розташованих на шкірному покриві нервових рецепторів сприяє усуненню проблем зі сном і мовленням.
  На відміну від масажу дорослим, під час дитячого масажу використовуються зовсім інші техніки, такі як погладжування, розтирання, розминання, вібрації. Найкраще виконувати масаж щодня, за півгодини до їжі, або через годину після їжі.

 • Види дитячого масажу

  Залежно від показань, існують такі види масажу:

  • лікувальний призначається при різних захворюваннях з метою полегшення симптомів і якнайшвидшого одужання малюка. Лікувальний масаж призначається з віку 2-3 місяця і проводиться тільки за призначенням лікаря;
  • корекційний — є продовженням лікувального. Саме корекційний масаж допомагає закріпити результати лікування. Проводиться тільки за призначенням лікаря;
  • профілактичний — сприяє загальному зміцненню організму дитини, допомагає запобігти різноманітним захворюванням. Такий вид може зробити малюкові, як фахівець, так і мама.

 • Показано масаж здоровим дітям?

  Найчастіше масаж призначається в якості корекції різних станів, але не варто забувати, що і здоровим дітям показаний масаж. Проведення профілактичного масажу кілька разів на рік по 10 сеансів сприяє загальному зміцненню організму дитини.

  Приводьте свого малюка до нас на масаж і спеціалісти поліклініки зроблять ці сеанси корисними, як для дитини, так і для мами.

Масаж у поліклініці

350 грн
 • Куди можна записатися:
 • where_to_voteвул. Григорія Сковороди, 31

У поліклініках «Мамин Дім» проводять сеанси дитячого масажу виключно висококваліфіковані масажисти з великим досвідом.