Прокол вушок

medication_liquid
medication_liquid
Кожна модниця мріє про сережки, а батьки бажають, щоб процес проколу вух був максимально безболісним та комфортним.
Щодо вікових обмежень, то це можливо з 9 місяців у нашій поліклініці. З огляду на те, що мочка вуха дитини ще формується, медична сестра порадить найкращий час для цієї маніпуляції.
Після проколювання вух Ви отримаєте рекомендації по догляду за місцями проколів, а також спеціальний гель, щоб вушка завжди були красивими і здоровими.
Через місяць, як сформується канал в мочках вух, ми запрошуємо вас до поліклініки для заміни сережок на свої.

 • Cистема «Studex 75»

  Прокол вух здійснюється системою «Studex 75», що виключає будь-яку неточність, так як пристрій дозволяє надійно прицілитися.
  Сережки-голки не випадково отримали таку назву - в новій системі вони відрізняються тонкістю, що є перевагою при проколі вух системою «Studex 75» дітям, так як тканини вуха у них дуже ніжні.
  Але найголовнішим досягненням інновації є повна стерильність процедури. Після проколу сережки залишаються в мочці, а картридж повністю видаляється. Таким чином виключається передача бактерій.

Прокол вушок

800 грн
 • Куди можна записатися:
 • where_to_voteвул. Григорія Сковороди, 31
  where_to_voteпр. П. Григоренка, 5
  where_to_voteвул. Гвардійців-Широнінців, 33
  where_to_voteГригорівське шосе, 57

Наші фахівці - професіонали своєї справи, вони обов'язково дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять батьків, проводять процедуру з використанням одноразових інструментів. При вас відкриють нову систему.
У поліклініці "Мамин Дім" проводять процедуру проколювання вух з дотриманням норм і правил безпечного використання одноразового пістолета.