Центр развития Магазин

Прокол вух

Кожна модниця мріє про сережки, а батьки бажають, щоб процес проколу вух був максимально безболісним та комфортним.

У поліклініці Мамин Дом все можливо. Ми проводимо процедуру проколювання вух з дотриманням норм і правил безпечного використання одноразового пістолета.

Щодо вікових обмежень, то це можливо з 9 місяців у нашій поліклініці. З огляду на те, що мочка вуха дитини ще формується, медична сестра порадить найкращий час для цієї маніпуляції.

Наші фахівці - професіонали своєї справи, вони обов'язково дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять батьків, проводять процедуру з використанням одноразових інструментів. При вас відкриють нову систему.

Прокол вух здійснюється системою «Studex 75», що виключає будь-яку неточність, так як пристрій дозволяє надійно прицілитися.

Сережки-голки не випадково отримали таку назву - в новій системі вони відрізняються тонкістю, що є перевагою при проколі вух системою «Studex 75» дітям, так як тканини вуха у них дуже ніжні.

Але найголовнішим досягненням інновації є повна стерильність процедури. Після проколу сережки залишаються в мочці, а картридж повністю видаляється. Таким чином виключається передача бактерій.

Після проколювання вух Ви отримаєте рекомендації по догляду за місцями проколів, а також
спеціальний гель, щоб вушка завжди були красивими і здоровими.

Через місяць, як сформується канал в мочках вух, ми запрошуємо вас до поліклініки для заміни сережок на свої

Переклад