Гардасил

Гардасил
 • Протипоказання

  Гіперчутливість до діючих речовин або до будь-якого компонента вакцини, включаючи тяжкі алергічні реакції до дріжджів. Особам, у яких розвиваються симптоми, які свідчать про гіперчутливість після введення дози препарату Гардасил, введення наступної дози вакцини протипоказано. Як і щодо інших вакцин, застосування вакцини Гардасил потрібно відкласти у разі наявності у пацієнта гострого захворювання, що супроводжується лихоманкою. Наявність легкої інфекції, такої як незначна інфекція верхніх дихальних шляхів або субфебрильної температури, не є протипоказанням для вакцинації.

 • Побічні ефекти

  Біль, припухлість, почервоніння у місці ін’єкції.
  Підвищення температури тіла.
  Ломота в м’язах, суглобах.
  Озноб.
  Втома, сонливість.
  Тяжкі ускладнення зустрічаються вкрай рідко (анафілактичні реакції, бронхоспазм, кропив’янка, судоми). 

Гардасил

7000 грн
 • Країна виробник:Нідерланди
 • Склад і форма випуску:Суспензія для ін’єкцій.

Проти чого:

Застосування

Вакцину слід вводити шляхом внутрішньом’язової ін’єкції. Бажаним місцем введення є дельтовидний м’яз плеча або передньолатеральна ділянка верхньої частини стегна. Препарат не можна вводити внутрішньовенно.

 • Показання

  Вакцина Гардасил показана до застосування дівчатам та жінкам віком від 9 до 45 років для попередження захворювань, які викликаються ВПЛ 6, 11, 16, 18 типів, у тому числі раку шийки матки, вульви, піхви та раку анального каналу; передракових та диспластичних станів; генітальних кондилом; інфекцій, спричинених вірусом папіломи людини. Вакцина Гардасил показана до застосування хлопчикам та чоловікам віком від 9 до 26 років для попередження захворювань та інфекцій, спричинених ВПЛ типів 6, 11, 16 та 18.