Варілрикс

Варілрикс
 • Протипоказання

  Протипоказання: гіперчутливість до будь-якого компонента вакцини, якщо були виявлені ускладнення після попереднього щеплення, у разі захворювання, що супроводжується лихоманкою, наявність в анамнезі контактного дерматиту, первинного або набутого імунодефіциту. Вакцинація протипоказана вагітним і жінкам, що годують груддю.

 • Побічні ефекти

  Побічні ефекти: після щеплення можуть спостерігатися слабкість, підвищення температури, почервоніння, висип, свербіж, біль і набряк в місці введення. При наявності механічних включень або дивного забарвлення ліофілізату або розчинника використання вакцини неприпустимо.

Варілрикс

Немає в наявності
 • Країна виробник:Бельгія
 • Склад і форма випуску:ліофілізат (порошок) від світло-кремового до жовтого або рожевого кольору для приготування розчину для ін'єкцій та розчинник.

Проти чого:

Застосування

Застосування: разова доза становить складає 0,5 мл. Вводити вакцину слід підшкірно в дельтоподібний м'яз. Категорично заборонено вводити вакцину внутрішньовенно і під шкіру. Перед вакцинацією показано обстежити дитину, виключити контакт з хворими на ГРВІ. Пацієнти повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин після введення вакцини.

 • Показання

  Показання: жива (аттенуірованних) вакцина для профілактики вітряної віспи.