Центр развития Магазин

БУСТРІКС ПОЛІО

Manufacturer:
БельгІя
Against what:
дифтерія, правець, коклюш, поліомієліт
Cost:
1100 грн
Description of vaccination

Форма випуску: суспензія для ін'єкцій.

Характеристика: вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (безклітковий компонент) та поліомієліту; вакцина містить анатоксини. Призначена для ревакцинації, починаючи з 4 років.

Застосування: рекомендується одноразове введення вакцини в дозі 0,5 мл глибоко внутрішньом'язово в область дельтоподібного м'язу. Внутрішньовенне введення категорично протипоказано. Після щеплення рекомендується дотримання спокійного режиму, спостереження за поведінкою дитини. Перед вакцинацією показано обстежити дитину та виключити контакт з хворими на ГРВІ.
Пацієнти повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин після введення вакцини.

Протипоказання: гіперчутливість до будь-якого компонента вакцини, якщо було виявлено неврологічне ускладнення після попереднього щеплення. Крім того, вакцинація не проводиться дітям, у яких в анамнезі судоми, спостерігаються захворювання, що супроводжуються лихоманкою, а також дітям, які страждають на епілепсію і енцефалопатію.

Побічні ефекти: після щеплення можуть спостерігатися підвищення температури, почервоніння, висип, біль і / або набряк у місці введення.
При наявності механічних включень або дивного забарвлення розчину використання вакцини є неприпустимим.