Бустрикс Поліо

Бустрикс Поліо
 • Протипоказання

  гіперчутливість до будь-якого компонента вакцини, якщо було виявлено неврологічне ускладнення після попереднього щеплення. Крім того, вакцинація не проводиться дітям, у яких в анамнезі судоми, спостерігаються захворювання, що супроводжуються лихоманкою, а також дітям, які страждають на епілепсію і енцефалопатію.

 • Побічні ефекти

  після щеплення можуть спостерігатися підвищення температури, почервоніння, висип, біль і / або набряк у місці введення. При наявності механічних включень або дивного забарвлення розчину використання вакцини є неприпустимим.

Бустрикс Поліо

1800 грн
 • Країна виробник:Бельгія
 • Склад і форма випуску:Суспензія для ін'єкцій.

Проти чого:
В яких щепленнях застосовується:

Застосування

рекомендується одноразове введення вакцини в дозі 0,5 мл глибоко внутрішньом'язово в область дельтоподібного м'язу. Внутрішньовенне введення категорично протипоказано. Після щеплення рекомендується дотримання спокійного режиму, спостереження за поведінкою дитини. Перед вакцинацією показано обстежити дитину та виключити контакт з хворими на ГРВІ. Пацієнти повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин після введення вакцини.
 • Показання

  Комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (безклітковий компонент), поліомієліту та захворювань, збудником яких є Haemophilus influenzae тип b у дітей, застосовується у віці від 2 місяців.