Центр развития Магазин

ХІБЕРІКС

Manufacturer:
Бельгія
Against what:
гемофільна інфекція
Cost:
700 грн
Description of vaccination

Форма випуску: суспензія для ін'єкцій.

Показання: вакцина, призначена для попередження гнійно-септичних захворювань, обумовлених гемофільної палички (штамом Haemophilus influenzae типу b). "Хіберікс" не попереджає захворювань, обумовлених іншими типами Haemophilus influenzae.

Застосування: введення вакцини в дозі по 0,5 мл внутрішньом'язово, дітям молодшого віку в чотириглавий м'яз стегна, дітям старшого віку в дельтоподібний м'яз. Допускається введення вакцини підшкірно. Внутрішньовенне введення категорично протипоказано.
Перед вакцинацією показано обстеження дитини, виключити контакт з хворими на ГРВІ.
Пацієнти повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин після введення вакцини.

Протипоказання: гіперчутливість до будь-якого компонента вакцини, якщо було виявлено неврологічне ускладнення після попереднього щеплення. Вакцинація не проводиться дітям, у яких в анамнезі судоми, спостерігаються захворювання, що супроводжуються лихоманкою, а також дітям, які страждають на неконтрольовану епілепсію, прогресуючу енцефалопатію, і людям, які отримують імуносупресивну терапію.

Побічні ефекти: після щеплення можуть спостерігатися втрата апетиту, дратівливість, сонливість, діарея, підвищення температури, почервоніння, висип, біль і набряк в місці введення.
При наявності механічних включень або дивного забарвлення розчину використання вакцини неприпустимо.