Хіберикс

Хіберикс
 • Протипоказання

  Протипоказання: гіперчутливість до будь-якого компонента вакцини, якщо було виявлено неврологічне ускладнення після попереднього щеплення. Вакцинація не проводиться дітям, у яких в анамнезі судоми, спостерігаються захворювання, що супроводжуються лихоманкою, а також дітям, які страждають на неконтрольовану епілепсію, прогресуючу енцефалопатію, і людям, які отримують імуносупресивну терапію.

 • Побічні ефекти

  Побічні ефекти: після щеплення можуть спостерігатися втрата апетиту, дратівливість, сонливість, діарея, підвищення температури, почервоніння, висип, біль і набряк в місці введення. При наявності механічних включень або дивного забарвлення розчину використання вакцини неприпустимо.

Хіберикс

Немає в наявності
 • Країна виробник:Бельгія
 • Склад і форма випуску:суспензія для ін'єкцій.

Проти чого:

Застосування

Застосування: введення вакцини в дозі по 0,5 мл внутрішньом'язово, дітям молодшого віку в чотириглавий м'яз стегна, дітям старшого віку в дельтоподібний м'яз. Допускається введення вакцини підшкірно. Внутрішньовенне введення категорично протипоказано. Перед вакцинацією показано обстеження дитини, виключити контакт з хворими на ГРВІ. Пацієнти повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин після введення вакцини.
 • Показання

  Показання: вакцина, призначена для попередження гнійно-септичних захворювань, обумовлених гемофільної палички (штамом Haemophilus influenzae типу b). "Хіберікс" не попереджає захворювань, обумовлених іншими типами Haemophilus influenzae.