Бустрикс

Бустрикс
 • Протипоказання

  Гіперчутливість до будь-якого компонента вакцини, якщо було виявлено неврологічне ускладнення після попереднього щеплення. Крім того, вакцинація не проводиться дітям, у яких спостерігаються захворювання, що супроводжуються лихоманкою, судоми в анамнезу, також дітям, які страждають на неконтрольовану епілепсію, енцефалопатію протягом 7 днів після попереднього щеплення вакциною, яка містить компонент коклюшу.

 • Побічні ефекти

  Після щеплення можуть спостерігатися дратівливість і / або сонливість, втрата апетиту, підвищення температури, почервоніння, висип, біль і / або набряк у місці введення, діарея. При наявності механічних включень або дивного забарвлення розчину використання вакцини неприпустимо.

Бустрикс

1400 грн
 • Країна виробник:Бельгія
 • Склад і форма випуску:Суспензія для ін'єкцій.

Проти чого:
В яких щепленнях застосовується:

Застосування

Вводять вакцину одноразово в дозі 0,5 мл. Вакцина призначена для глибокого внутрішньом'язового введення в передню частину стегна або область дельтоподібного м'язу. Внутрішньовенне введення категорично протипоказано. Після щеплення рекомендовано спокійний режим, вимірювати температуру тіла, спостерігати за поведінкою дитини. Перед вакцинацією показано провести обстеження дитини, й виключити контакт з хворими на ГРВІ. Пацієнти повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин після введення вакцини.
 • Показання

  Комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (безклітковий компонент), поліомієліту та захворювань, збудником яких є Haemophilus influenzae тип b у дітей, застосовується у віці від 2 місяців.