Інфанрикс

Інфанрикс
 • Протипоказання

  Протипоказання: гіперчутливість до будь-якого компонента вакцини, важкі ускладнення, що виникли після попередніх доз даної вакцини, дітям, які страждають на епілепсію і енцефалопатію.

 • Побічні ефекти

  Побічні ефекти: після щеплення можуть спостерігатися дратівливість і / або сонливість, втрата апетиту, підвищення температури, почервоніння, біль і / або набряк у місці введення, також можливі діарея, висип та ін. При наявності механічних включень або дивною забарвленням розчину використання вакцини неприпустимо.

Інфанрикс

1500 грн
 • Країна виробник:Бельгія
 • Склад і форма випуску:суспензія для ін'єкцій

Проти чого:
В яких щепленнях застосовується:

Застосування

Застосування: вакцину рекомендується вводити одноразово в дозі 0,5 мл. Вакцина призначена для глибокого внутрішньом'язового введення в передню частину стегна у менших дітей і в область дельтоподібного м'язи у дітей старшого віку. Внутрішньовенне введення категорично протипоказано. Після щеплення рекомендовано спокійний режим, вимірювати температуру тіла, спостерігати за поведінкою дитини. Перед вакцинацією показано обстеження дитини, виключити контакт з хворими на ГРВІ. Пацієнти повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин після введення вакцини.
 • Показання

  Показання: комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, коклюшу, застосовується у дітей у віці від 2 місяців.