Гексаксим

Гексаксим
 • Протипоказання

  Протипоказання: гіперчутливість до будь-якого компонента вакцини або реакція на компонент коклюшу, якщо було виявлено неврологічне ускладнення після попереднього щеплення. Вакцинація не проводиться дітям, у яких в анамнезі судоми, спостерігаються захворювання, що супроводжуються лихоманкою, а також дітям, які страждають на епілепсію і енцефалопатію .

 • Побічні ефекти

  Побічні ефекти: після щеплення можуть спостерігатися сонливість, втрата апетиту, дратівливість, аномальний плач, блювота, діарея, підвищення температури, почервоніння, ущільнення і / або біль у місці введення. При наявності механічних включень або дивного забарвлення суспензії використання вакцини неприпустимо.

Гексаксим

2400 грн
 • Країна виробник:Франція
 • Склад і форма випуску:суспензія для ін'єкцій.

Проти чого:
В яких щепленнях застосовується:

Застосування

Застосування: вводити вакцину слід внутрішньом'язово, дітям молодшого віку - в область стегна, дітям старшого віку - в дельтоподібний м'яз. Категорично заборонено вводити вакцину внутрішньовенно, підшкірно і внутрішньошкірно. Перед вакцинацією показано обстеження дитини та виключення контакту з хворими на ГРВІ. Пацієнти повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин після введення вакцини.
 • Показання

  Показання: вакцина для первинної імунізації немовлят і дітей молодшого віку, починаючи з 6-тижневого віку, для профілактики дифтерії, правця, кашлюку, гепатиту В, поліомієліту та інвазивних захворювань, викликаних Haemophilus influenzae типу b (Hib); для ревакцинації.