Інфанрикс Гекса

Інфанрикс Гекса
 • Протипоказання

  Протипоказання: гіперчутливість до будь-якого компонента вакцини, якщо було виявлено неврологічне ускладнення після попереднього щеплення, також вакцинація не проводиться дітям, у яких спостерігаються захворювання, що супроводжуються лихоманкою, у яких судоми в анамнезі, а також дітям, які страждають на епілепсію і енцефалопатію.

 • Побічні ефекти

  Побічні ефекти: після щеплення можуть спостерігатися втрата апетиту, сонливість, слабкість, нервозність, аномальний плач, підвищення температури, почервоніння, свербіж, ущільнення в місці ін'єкції, також блювота і діарея. При наявності механічних включень або дивною забарвленні суспензії використання вакцини неприпустимо.

Інфанрикс Гекса

2400 грн
 • Країна виробник:Бельгія
 • Склад і форма випуску:суспензія для ін'єкцій

Проти чого:
В яких щепленнях застосовується:

Застосування

Застосування: рекомендована одноразова доза вакцини 0,5 мл. Вакцина використовується для глибокого внутрішньом'язового введення в передню частину стегна у молодших дітей і в область дельтоподібного м'язи у дітей старшого віку. Перед вакцинацією показано обстеження дитини, і виключення контакту з хворими на ГРВІ. Вакцину не заморожувати. Пацієнти повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин після введення вакцини.Пацієнти повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин після введення вакцини.
 • Показання

  Показання: комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (безклітковий компонент), гепатиту В, поліомієліту та захворювань, збудником яких є Haemophilus influenzae типу b.