Інфанрикс ІПВ ХІБ

Інфанрикс ІПВ ХІБ
 • Протипоказання

  Протипоказання: гіперчутливість до будь-якого компонента вакцини, якщо було виявлено неврологічне ускладнення після попереднього щеплення, вакцинація не проводиться дітям, у яких спостерігаються захворювання, що супроводжуються лихоманкою, судоми в анамнезу, також дітям, які страждають на неконтрольовану епілепсію, енцефалопатію протягом 7 днів після попереднього щеплення вакциною, яка містить компонент кашлюку.

 • Побічні ефекти

  Побічні ефекти: після щеплення можуть спостерігатися дратівливість і / або сонливість, втрата апетиту, підвищення температури, почервоніння, висип, біль і / або набряк у місці введення, діарея. При наявності механічних включень або дивною забарвленням розчину використання вакцини неприпустимо.

Інфанрикс ІПВ ХІБ

2200 грн
 • Країна виробник:Бельгія
 • Склад і форма випуску:суспензія для ін'єкцій

Проти чого:
В яких щепленнях застосовується:

Застосування

Застосування: вводять вакцину одноразово в дозі 0,5 мл. Вакцина призначена для глибокого внутрішньом'язового введення в передню частину стегна або область дельтоподібного м'язи. Внутрішньовенне введення категорично протипоказано. Після щеплення рекомендовано спокійний режим, вимірювати температуру тіла, спостерігати за поведінкою дитини. Перед вакцинацією показано обстеження дитини, виключити контакт з хворими на ГРВІ. Пацієнти повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин після введення вакцини.

 • Показання

  Показання: комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (безклітковий компонент), поліомієліту та захворювань, збудником яких є Haemophilus influenzae тип b у дітей, застосовується у віці від 2 місяців.