Пентаксим

Пентаксим
 • Протипоказання

  Протипоказання: гіперчутливість до будь-якого компонента вакцини або реакція на компонент коклюшу, якщо було виявлено неврологічне ускладнення після попереднього щеплення. Вакцинація не проводиться дітям, у яких в анамнезі судоми, спостерігаються захворювання, що супроводжуються лихоманкою, а також дітям, які страждають на епілепсію і енцефалопатію .

 • Побічні ефекти

  Побічні ефекти: після щеплення можуть спостерігатися сонливість, втрата апетиту, нервозність, аномальний плач, блювота, діарея, підвищення температури, почервоніння, ущільнення в місці ін'єкції, біль у місці введення. При наявності механічних включень або дивного забарвлення суспензії використання вакцини неприпустимо.РОДИТЕЛЯМ

Пентаксим

1700 грн
 • Країна виробник:Франція
 • Склад і форма випуску:суспензія для ін'єкцій

Проти чого:
В яких щепленнях застосовується:

Застосування

Застосування: вводити вакцину слід внутрішньом'язово, в область стегна або дельтоподібний м'яз. Категорично заборонено вводити вакцину внутрішньовенно, підшкірно і внутрішньошкірно. Перед вакцинацією показано обстеження дитини, виключити контакт з хворими на ГРВІ. Пацієнти повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин після введення вакцини.
 • Показання

  Показання: вакцина для первинної імунізації дітей від 2-х місяців від дифтерії, правця, коклюшу, поліомієліту і інвазивних інфекцій, викликаних Haemophilus influenzae типу b, для ревакцинації. Пентаксим не забезпечує захист від інфекцій, які викликають інші типи Haemophilus influenzae, а також від менінгіту, викликаного іншими мікроорганізмами.