Тетраксим

Тетраксим
 • Протипоказання

  Протипоказання: гіперчутлівість до будь-которого компонента вакцини або реакція на компонент кашлюку, якщо були виявлені ускладнення после попереднього щеплення, у разі захворювання, що супроводжуються лихоманкою, при наявності в анамнезі прогресуючої енцефалопатії, судом.

 • Побічні ефекти

  Побічні ефект: после щеплення могут спостерігатіся сонлівість, діарея, можлива блювота, підвищення температури, почервоніння, ущільнення в місці ін'єкції, біль у місці введення. При наявності механічніх включень або дивного забарвлення суспензії використання вакцини неприпустимо.

Тетраксим

1400 грн
 • Країна виробник:Франція
 • Склад і форма випуску:суспензія для ін'єкцій.

Проти чого:

Застосування

Застосування: вводіті вакцину слід внутрішньом'язово в дозі 0,5 мл, в область стегна або дельтоподібній м'яз. Категорично заборонено вводіті вакцину внутрішньовенно, підшкірно и внутрішньошкірно. Перед вакцінацією показано обстеження дитини, віключіті контакт з хворими на ГРВІ. Пацієнті повінні перебуваті під медичним наглядом в течение 30 хвилин после введення вакцини.

 • Показання

  Показання: вакцина вікорістовується для первинної імунізації дітей від 3-х місяців від діфтерії, правця, коклюшу, поліомієліту, для ревакцінації.